ENVI GOLF TOUR 2021


BW COMMERCE , s.r.o.
Uruguayská 176/19, 120 00 Praha 2
info@envigolftour.cz
IČO: 24224634
Facebook

Společnost vznikla fúzí v průběhu roku 2020 a je pokračováním společnosti ARS PRODUCTION s.r.o. vzniklé v roce 1998 se zaměřením na pořádání sportovních a kulturních akcí v rámci České republiky

Její činnost je po léta spojená hlavně s projektem “Český tenis na vozíku”, u jehož zrodu prakticky stála. Postupně se jako exkluzivní partner Českého tenisového svazu vozíčkářů podílela během uplynulých let na jeho každodenním chodu, včetně organizace čtyř velkých mezinárodních turnajů světového okruhu, pořádaných na území České republiky – v Karviné, Prostějově, Brně a Praze. Významnou měrou přispívala i ke startu reprezentace České republiky na WORD TEAM CUPU, což je mistrovství světa družstev.

Během své existence působila mimo jiné i jako generální partner brněnského házenkářského družstva žen v interlize, cizí ji nejsou ani akce humanitárního a charitativního charakteru – například účast v kampani na pomoc onkologickým pacientům ve Zlínském kraji.

Ani v oblasti golfu není úplným nováčkem v pravém slova smyslu, protože po léta během mezinárodních turnajů v tenisu na vozíku organizovala pro partnery “golfový den”.

Možná i proto vznikl v průběhu roku 2019 nápad uspořádat pro obchodní partnery a přátele golfovou Tour, která by měla navázat na spolupráci v oblasti tenisu na vozíku.
V roce 2020 proběhl první ročník a dle Vašeho ohlasu úspěšně.
Věříme, že spokojenost z výrazu vašich tváří bude vyzařovat i v letošním roce a že společně porazíme “covidovou dobu” !