ENVI GOLF TOUR 2020
ARS PRODUCTION s.r.o.
Verdunská 537/14, 160 00 Praha
info@envigolftour.cz
IČO: 25183524

Společnost vznikla na podzim roku 1998 se zaměřením na organizaci sportovních a kulturních akcí v rámci České republiky.

Její činnost je po léta spojená hlavně s projektem “Český tenis na vozíku”, u jehož zrodu prakticky stála. Postupně se jako exkluzivní partner Českého tenisového svazu vozíčkářů podílela během uplynulých let na jeho každodenním chodu, včetně organizace čtyř velkých mezinárodních turnajů světového okruhu, pořádaných na území České republiky – v Karviné, Prostějově, Brně a Praze. Významnou měrou přispívala i ke startu reprezentace České republiky na WORD TEAM CUPU, což je mistrovství světa družstev.

Během své existence působila mimo jiné i jako generální partner brněnského házenkářského družstva žen v interlize, cizí ji nejsou ani akce humanitárního a charitativního charakteru – například účast v kampani na pomoc onkologickým pacientům ve Zlínském kraji.

Ani v oblasti golfu není úplným nováčkem v pravém slova smyslu, protože po léta během mezinárodních turnajů v tenisu na vozíku organizovala pro partnery “golfový den”.