Výsledky Beroun Golf club

NEAREST to the pin: Pavel RABOCH 2,5m

LONGEST Drive: Martin NAVRÁTIL

Kategorie 0 - 18

Pořadí Jméno Klub Reg. Číslo HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 MARČÍK Miroslav GCUHR 1280495 13,3 28/84 38 12,9
2 POKORNÝ Martin GCAUS 281993 10,8 37/82 37 10,5
3 VLASÁK Radim GCBRN 251637 14,6 36/88 36 14,4
4 MATERNA Oldřích GCKSI 1990385 9,2 35/82 35 9
5 SVOBODA Petr GCBRN 252832 16 34/91 34 15,6
6 UHROVÁ Iveta GCKON 440296 10,9 34/84 34 11,2
7 KUČERKA Miroslav GCAUS 280179 16,1 32/96 32 16,1
8 RABOCH Pavel GCBBR 1641671 16,3 31/96 31 16,3
9 ŠNOBL Radek GCOLO 241024 3,7 31/83 31 4
10 MRÁZEK Richard BERGC 1540201 15,6 31/94 31 16,3
11 ŠENKEŘÍK Petr GSCZL 180339 16,1 30/95 30 16,2
12 BREJCHA Pavel BARGC 1120838 9,9 30/94 30 9,9
13 SUCHÁNEK Pavel GCKVA 31826 16,2 30/98 30 16,2
14 PILCH Martin CESGK 984634 14,5 30/98 30 14,8
15 CALÁBEK Aleš GCOLO 240741 12,8 29,92 29 12,8
16 ČIČATKA Václav GCMNI 630360 10,3 29/94 29 10,3
17 KLÁSEK Jiří GCOLO 240212 3,8 28/92 28 3,8
18 RAJMONT Matouš GCGAR 1330134 9,7 28/92 28 9,7
19 GRIN Ivan CESGK 985568 15,3 27/99 27 15,3
20 ZIENTEK Miloslav GCMST 680835 12,4 27/94 27 12,4
21 RAJMONT Adam GCGAR 1330245 2,3 26/84 26 2,6

Kategorie 18, 1 - 36

Pořadí Jméno Klub Reg. Číslo HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 ČÍŽEK Ondřej KLPGO 2130055 31,9 48/96 48 28
2 MARČÍKOVÁ Lenka GCUHR 1280496 31,1 36/105 36 30,9
3 HYNEK Pavel PGCGC 1250801 37,8 34/118 34 37,3
4 RABOCHOVÁ Zdeňka GCBBR 1641672 22 33/— 33 21,9
5 PAVLIČ Milan GCMAP 1352809 48,6 31/117 32 44,3
6 VOJTĚŠKOVÁ Adéla BERGC 1540260 23,4 30/102 32 23,3
7 NETUKA Viktor LGCPY 1804566 21,6 31/103 31 22,2
8 VLK Miroslav GCMST 680741 20,1 29/101 29 20,1
9 KOUŘIL Martin BARGC 1120877 22,6 29/104 29 22,6
10 ŠENKEŘÍKOVÁ Hanaa GSCZL 180357 26,2 29/— 29 26,2
11 NĚMEČEK Lubomír GCBRN 251750 28,4 29/— 29 28,4
12 SKŘIVAN Jan SOGCC 480799 27,4 28/111 28 27,6
13 DITTRICH David CGCPR 1810065 26,8 28/— 28 26,8
14 MACHALKA Jiří SOGCC 482157 34,2 28/126 28 34,6
15 MRÁZEK Lukáš GCBRN 252781 22,2 27/— 27 22,2
16 HROUZEK Rduard GCAUS 282484 18,2 27/— 27 18,2
17 KUČERKOVÁ Luďka GCAUS 281095 30,3 25/— 25 30,3
18 UHER Pavel LGCPY 1803517 20,8 25/— 25 21,3
19 FIŠER Pavel CESGK 987637 38,9 25/129 25 38,9
20 VAVŘIČKOVÁ Petra GCMST 681084 28,7 24/— 24 28,9
21 KLÍČ Igor SOGCC 482156 35,1 22/— 22 35,8
22 ŠLECHTA Ondřej GCEGK 980054 25,2 18/119 21 26,3
23 NĚMEČKOVÁ Antonie GCBRN 251851 26,4 34/107 18 25,6
24 ČÍŽEK Milan GCTEH 1660154 25,5 34/106 18 25,3